Створення лінії інноваційних біологічно активних продуктів для медицини, харчової промисловості та сільського господарства

Рідка форма рибофлавіну (флуоресценція в ультрафіолеті) та сухий технічний вітамін В2

Розроблено біопрепарати на основі функціонально - активних штамів бактерій р.Lactobacіllus, р.Streptomyces та грибів р. Eremothecium, Trametes та Polyporus
Бівалентний пробіотик на основі біосумісних штамів L. rhamnosus LB3 та L. delbrueckii subsp.delbrueckiї з високими показниками біотерапевтичної активності (антагонізм, адгезівність, кислотоутворення та резистентність до певних груп антибіотиків) та унікальними властивостями такими як: антиоксидантна дія, здатність забезпечувати генопротекторний захист та потенційна біотерапевтична активність щодо ряду системних захворювань. Препарат розроблено як лікувально – профілактичний засіб з поліфункціональною біотерапевтичною дією..
Природний імуномодулятор на основі ферментолізату штама L. delbrueckii subsp.delbrueckii LB86. Механізм імуномодулюючої дії препарату здійснюється за рахунок ефективної активації факторів вродженого імунітету та клітинної імунної відповіді, що направлені на захист організму від багатьох інфекційно - запальних хвороб. Ферментолізат розроблено як імуномодулюючий засіб для створення лінії лікувально-профілактичної косметики.
Комплексний препарат на основі лізату молочнокислих бактерій та етілтіосульфанілату – хімічного аналогу фітонцидів часнику, який поєднує ефективні властивості імуномодулятора з фунгіцидною активністю Досліджено фармакодинаміку етілтіосульфанілата щодо збудника мікозів - C. tropicales. Препарат розроблено для лікування мікозів шкіри та слизових оболонок кандидозної етіології.
Функіонально - активна субстанція міцелію базидієвих грибів р.Trametes та р. Polyporus, як складова функціональних продуктів харчування з імуномодулюючими, гепатопротекторними, антибактеріальними та антивірусними властивостями.
Вітамін В2 та ефірна олія - продукти біотехнологічного походження, розроблені як складова функціональних продуктів та кормів на основі штаму E.ashbyi F-340. Розроблено науково обґрунтовану технологію отримання рибофлавіну та ефірної олії з ароматом троянди з використанням вітчизняної відновлюваної сировини.
Антисептичні матеріали з поліфункціональною активністю на основі мікробних ферментів штаму Streptomyces albus. Розроблено рідку та м’яку лікувальні форми поліфункціональних препаратів-антисептиків на основі літичних ферментів та антибіотиків, що виявляють стафілолітичну активність і фунгістатичну дію. Препарати антисептики здатні пригнічувати утворення біоплівок бактеріальних патогенів та пришвидчувати очищення, грануляцію та загоєння інфікованих ран.

ДолученняРозмір
Іконка PDF 2019_2033.PDF714.35 КБ