Розробка системи моніторингу та аналізу перехідних режимів електричних мереж на основі обробки синхронних векторних вимірювань

Розробка системи моніторингу та аналізу перехідних режимів електричних мереж на основі обробки синхронних векторних вимірювань

Суть розробки полягає в створення і випробування системи моніторингу та аналізу режимів електричних мереж при виконанні задач оперативного і автоматичного керування розподільними електричними мережами на основі нових методів обробки даних засобів синхронних векторних вимірювань, а також експериментальному підтвердженні працездатності розробленої технології, для визначення особливостей її застосування в електричних мережах з відновлюваними джерелами енергії.
Основними результатами роботи є:
1. Перші, розроблені в Україні, зразки засобів синхронних векторних вимірювань (мікро-синхрофазорів) режимних параметрів з покращеними техніко-економічними
оказниками, що адаптовані до використання в розподільних електричних мережах.
2. Вперше розроблені підходи до побудови системи моніторингу та аналізу перехідних режимів розподільних електричних мереж з відновлюваними джерелами за даними синхронних векторних вимірювань.
3. Перша, розроблена в Україні система моніторингу параметрів режиму РЕМ на основі аналізу синхронних векторних вимірювань в реальному часі.
4. Комплект технічної документації для виробництва системи синхронних векторних вимірювань режимних параметрів (мікро-синхрофазорів) електричних мереж.
5. Методика та програми проведення дослідження роботи засобів синхронних векторних вимірювань режимних параметрів розподільних електричних мереж у складі системи моніторингу та аналізу перехідних режимів РЕМ.

ДолученняРозмір
Іконка PDF 2021-2302 (2).pdf393.88 КБ